Strona głównaFAQRegulaminGrupyRejestracjaZaloguj się, by sprawdzić wiadomościProfilZaloguj

Bal gimnazjalny, wystrój sali

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Forum Japonia :: Offtopic    
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AziX

Post Wysłany: Czw Lis 15, 2007 6:55 pm   Odpowiedz z cytatem
Cześć zamierzamy urządzić wystrój w stylu japońskim sali gimnastyczne, moja plastyczka jest naprawdę niesamowita więc możecie dawać ostre pomysły. I właśnie o to Was proszę , o pomysły :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
..:Colinka:..

Post Wysłany: Czw Lis 15, 2007 7:46 pm   Odpowiedz z cytatem
Wszędzie pełno wachlarzy i wielki napis: Bal gimnazjalny po japońsku...
Jak troche pomysle i sie wysile to napisze wiecej

japonia

^.~*
Powrót do góry
Frezio-kun

Post Wysłany: Czw Lis 15, 2007 10:08 pm   Odpowiedz z cytatem
odbiło wam ? (żartuje) :) ..:Colinka:.. napis może być, ale w dwóch językach (Pl i J). Może prócz tych wachlarzy, które są całkiem niezłym pomysłem polecam malowidła japońskie. Uwierzcie mi, że sztuka Daleko wschodnia nie gryzie :) Polecić mogę rodzaj japońskich drzeworytów- Ukiyoe :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Honjo_Shigenaga_parriying_an_exploding_shell.jpg Oto jeden z nich. Galeria tego typu obrazów powinna oddawać całkiem niezły klimat :) Poza dziełami sztuki, miałbym kilka pomysłow, ale to trochę bardziej pracochłonne i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na takie fantazjowanie. Zresztą nie jestem takim wielkim znawcą O muzyce zepewne juz pomyśleliście, hm? Aha! Jeżeli nie chcecie tylko ograniczyć się do orientalnych ozdób to warto by też pomyśleć o kąciku mangi&anime bo to w swoim rodzaju też pewna wizytówka Japonii. Eeee... pomieszanie z poplątaniem, jednakże może skorzystacie z czegoś :)

Powrót do góry

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 9:02 am   Odpowiedz z cytatem
Frezio świetny pomysł z tym ukiyoe i mangą

Azix, zależy a chcecie tylko wystrój japoński czy może jeszcze jakies stroje, jedzenie...?
Wypożyczcie sobie kimona, dziewczyny jakieś koki z pałeczkami we włosach

Jeżeli wystrój ma być japoński to nie można zapomnieć o wiśni!
I oczywiście słynne japońskie ogrody. Możecie spróbować zrobić na sali elementy japanese garden, np. wnieść jakieś skały, jakieś drzewka, kwiaty, krzwy, z jakichs desek ułózcie mostek, a z niebieskiej bibuły zróbcie wode i będzie pięknie

japonia

^.~*
Powrót do góry
Yukari

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 2:03 pm   Odpowiedz z cytatem
..:Colinka:.. napisał:
Jeżeli wystrój ma być japoński to nie można zapomnieć o wiśni!
I oczywiście słynne japońskie ogrody. Możecie spróbować zrobić na sali elementy japanese garden, np. wnieść jakieś skały, jakieś drzewka, kwiaty, krzwy, z jakichs desek ułózcie mostek, a z niebieskiej bibuły zróbcie wode i będzie pięknie

Będzie pięknie, oj będzie, z pewnością. Bibuła, kamienie i deski na parkiecie balu gimnazjalnym Oo no to chyba nie jest dobry pomysł. Lmao.

Według mnie, żeby stylowo udekorować salę po azjatycku to trzeba mieć dużo kasy... niestety.
Możecie po prostu zrobić japoński klimat, ale do tego faktycznie potrzebna jest odpowienia muzyka, a ludzie w wieku gimnazjalnym na pewno wolą jakąś techniawkę i to co leci w esce...
I na bal gimnazjalny... no nie wiem. w moim ex-gimnazjum by to nie przeszło i ogrom pracy w to włożony zostałoby zdemolowany w kilkanaście/dziesiąt minut~ nie łudźmy się, w Polsce nie wszyscy lubią Azjatów a na balach się pije. gimnazja sux.

anyways, życzę powodzenia XD

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 3:46 pm   Odpowiedz z cytatem
[quote="Yukari]
Będzie pięknie, oj będzie, z pewnością. Bibuła, kamienie i deski na parkiecie balu gimnazjalnym Oo no to chyba nie jest dobry pomysł. Lmao.[/quote]

Yukari,
Jak ktoś ma talent artystyczny i cos potrafi załatwić wtedy zawsze wychodzi coś pieknego...

japonia

^.~*
Powrót do góry
aibon

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 3:55 pm   Odpowiedz z cytatem

Yukari,
Jak ktoś ma talent artystyczny i cos potrafi załatwić wtedy zawsze wychodzi coś pieknego...

żeby wyszło coś pięknego, trzeba mieć rzeczywiście odpowiedni pomysł, ale również jakieś środki na jego wykonanie. Yukari dobrze mówi, to nie przejdzie, jeśli nie macie dużej kasy. A i tak zostanie zniszczone, chyba, że to gimnazjum prywatne, złożone z samych wielbicieli Japonii, w co szczerze wątpię.

widać w was to gimnazjalne coś... wygórowane ambicje? pożyjecie jeszcze troszkę i staniecie się bardziej sceptyczni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 4:04 pm   Odpowiedz z cytatem
AziX to zróbcie sobie jakąs składke, razem z Wasza plastyczka

japonia

^.~*
Powrót do góry
Frezio-kun

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 4:29 pm   Odpowiedz z cytatem
Cytat:
ogrom pracy w to włożony zostałoby zdemolowany w kilkanaście/dziesiąt minut~ nie łudźmy się, w Polsce nie wszyscy lubią Azjatów a na balach się pije. gimnazja sux.

Prawda! Polecam zrobic jeden wielki melanż. Bez wysiłku i zbytniego wkładu finansowego. A radość z tego większa niż ze sprzątania szczątek kilku miesięcznej pracy.
Wcześniej podałek kilka propozycji, ale po dłuższej refleksji stwierdziłem, że raczej by to nie przeszło

Cytat:
A i tak zostanie zniszczone, chyba, że to gimnazjum prywatne, złożone z samych wielbicieli Japonii, w co szczerze wątpię.

Są takie gimnazja/szkoły w Polsce ? Nie mówię o studiach (chociaż i na japonistyce pewnie zdażają się wyjątki). Gimnazjum prywatne ? Cóż.. chyba dziewczęce bo w męskich gimnazjach prywatnych czasem dzieją się większe skandale niz w państwowych :)

Cytat:
zróbcie sobie jakąs składke, razem z Wasza plastyczka

Biedna plastyczka... przecież nauczyciele tak mało zarabiają... a ty byś chciała od nich jeszcze składki wyłuskać

Podsumowując: AziX podaj więcej informacji na temat imprezy to podejście będzie inne. Wiem z życia (sam jestem w 3 gimnazjum), iż to byłaby syzyfowa praca . W gimnazjum najlepiej urządzić coś w stylu techno-dożynek, sam tego nie popieram, ale takaż to jest dzisiejsza rzeczywistość

Powrót do góry
ikari_yui

Post Wysłany: Pią Lis 16, 2007 10:11 pm   Odpowiedz z cytatem
XD

Cytat:
Wszędzie pełno wachlarzy

A co ma wachlarz do Japonii XD

Cytat:
o kąciku mangi&anime bo to w swoim rodzaju też pewna wizytówka Japonii.

Świat schodzi na psy. ><"

Cytat:
Frezio świetny pomysł z tym ukiyoe i mangą

Polemizowała bym. _-_"

Cytat:
Wypożyczcie sobie kimona, dziewczyny jakieś koki z pałeczkami we włosach

<ściana>
Z pałeczkami we włosach? ><"
Czy Ty wiesz jak ciężko jest kogoś ubrać w kimono i jak jest w nim niewygodnie? _-_" Pomijając fakt wypożyczalni kimon. Xd

Cytat:
I oczywiście słynne japońskie ogrody.

Niech sobie strumyczek przez salę poprowadzą. _-_"

Cytat:

Ta, szczególnie namalować ukiyoe. XD

Do autora tematu:
Pomijając fakt niekompetentnych rad, których Ci udzielono to mimo wszystko to był by fajny pomysł. Tylko czy na pewno wszyscy gimnazjaliści chcą się bawić w ten sposób?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Post Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:52 pm   Odpowiedz z cytatem
ikari_yui,
Zauważyłam, że tak jak w temacie o tamtych harakiri, seppuku i takie tam, wolisz sie czepiać postów i każdy analizować - ciepiać się nich.
Dobrze by było jakbyś sama coś napisała a tutaj może zaproponowała, bo chyba zauważyłaś, że autor poprosił o propozycje. A ty krytykujesz nasze propozycje... Myśle, że AziX powinna je krytykować czy nie. W końcu tu głownie chodzi o jej bal gimnazjalny.

A jeżeli wszystko jest takim złym pomysłem, to zaproponuj coś, co będzie perfekcyjne
Czekamy...

japonia

^.~*
Powrót do góry
Frezio-kun

Post Wysłany: Sob Lis 17, 2007 2:35 pm   Odpowiedz z cytatem
Mistrzuu.. przepraszam, że zachowałem sie jak gówniarz.. już nie będe... ukarz rózgą sprawiedliwości ! :)
Wydaje mi się, że gdybym znajdował się pod twoją opieka zwinał bym 'wychowawczego'
Ale cóż do tematu:

Cytat:
Pomijając fakt niekompetentnych rad, których Ci udzielono

Masz na myśli melanż czy pierwsze wymysły ? ;]

Cytat:
Czy Ty wiesz jak ciężko jest kogoś ubrać w kimono i jak jest w nim niewygodnie?

U mnie w gim, gdy przychodzi wielkie święto zwanym ' dniem wiosny' , mamy zwyczaj robienia różnych przedstawień np. przebieranie się za kogoś lub coś. Jest do wylosowania Japonia. I właśnie ostatnio całkiem niezła zabawa z tym była :) Dziewczyny miały na sobie jakieś szlafroki, które miały być imitacją kimon :) Całkiem nieźle to wyglądało. Aha i włosy miały upięty też w jakiś smieszny kok i 'wbite' w nie patyczki (chyba od saszłyków). Dla wiekszości jeżeli nie 90% zgromadzonej widowni to był to całkiem ładny widok
Nie wszystko musi być orginalne... :)[/quote]

Powrót do góry

Post Wysłany: Sob Lis 17, 2007 2:50 pm   Odpowiedz z cytatem
Niech zyje Frezio!

japonia

^.~*
Powrót do góry
Yukari

Post Wysłany: Sob Lis 17, 2007 3:38 pm   Odpowiedz z cytatem
Wrzucę to tutaj bo jest w dziale offtop, tamtego tematu nie chciałam zaśmiecać.

ikari_yui swoje poglady mogę zachować dla siebie, a moge też pisac o tym na forum, jeżeli jest taki temat. Nie rozumiem o ci Ci chodzi, to całkiem normalne. Wy spamujecie juz więcej, jak sie przyczepiacie normalnej wypowiedzi.

Normalnej? Żeby było się czego czepiać, trzeba mieć się czego czepiać, pomyślałaś o tym?...

I szkoda, że nie odezwałaś się wcześniej w tym temacie, dopiero teraz, kiedy Ci coś nie spasowało. Jak nie to nie... Ale dalej nie wiem o co Ci chodzi, już nie bd odpisywac bo więcej się robi z tego offtop'u..

Colinka ty ciągle robisz offtop bo zmuszasz użytkowników do ciągłej krytyki swoimi komentarzami.
Czytałam twoje posty od dłuższego czasu i nie chciałam tego komentować, ale teraz już uważam to za przegięcie. Chciałam sobie poczytać i dowiedzieć się czegoś o interesującym mnie temacie, ale jeden twój post wystarczył, żeby temat się rozleciał. Tak jest też w kilku innych przypadkach. Przemyśl to, co chcesz napisać to i my się będziemy cieszyć i ty, bo nie będziemy się 'czepiać'. Jak chcesz sobie popisać swoje własne uwagi, to załóż forum i tam się rozpisuj a nie spamuj tego forum, bo uważam je za dobre źródło wiedzy. Colinko możesz mnie za to roznieść na strzępy ale zdania nie zmienię.

Swoje zdanie na temat sali wyraziłam i nie będę się powtarzać a Colinkę proszę o spokojne przeczytanie mojego postu (o ile jest to dla Ciebie możliwe).

Post Wysłany: Sob Lis 17, 2007 7:44 pm   Odpowiedz z cytatem
Yukari,
są osoby gorsze ode mnie na tym forum i moge dodac, ze ich przybywa. A ja nikogo do niczego nie zmuszam. Niektórzy może rozumieją zwykłe posiadanie swojego zdania, niektórym trzeba to tłumaczyc wielokrotnie.
Pozdrawiam
Już nic nie napisze, bo offtop znów sie robi...

japonia

^.~*
Powrót do góry
Yugin

Post Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:33 am   Odpowiedz z cytatem
Nie powinniśmy dzielić osób na gorsze i lepsze poza tym ten dział sie nazywa offtop i wielokrotne powtarzaliście ze forum polega na wymianie zdań wiec trzymajmy sie tego

Natomiast co do tematu to myślę ze to strasznie trudne by zrobić taki bal a również wymaga dużo poświęcenia i kasy wiec trzymam za was kciuki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Japonia :: Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1